#news

VECTOR SMART DATA i KartGIS ogłaszają strategiczne partnerstwo

VECTOR SMART DATA, lider w dziedzinie rozwiązań telemetrycznych, zawarł współpracę z KartGIS, specjalistą od Systemów Informacji Geograficznej (GIS). To partnerstwo ma na celu rozwój zintegrowanych rozwiązań dla sektora ciepłowniczego i wodociągowego.
Czytaj więcej
#heating forum

HEATING FORUM 2023 – O przyszłości technologii ciepłowniczej

Kolejna edycja HEATING FORUM – wiodącej konferencji dla specjalistów z sektora ciepłowniczego, już za nami! Nasze wydarzenie jest największym tego rodzaju eventem w Polsce. HEATING FORUM to konferencja wyjątkowa pod względem wysokiej zawartości merytorycznej. Jest to wydarzenie, na którym mówimy o technologii w ciepłownictwie i dyskutujemy o konkretnych rozwiązaniach z branży. Program konferencji wypełniony był merytorycznymi prelekcjami liderów w dziedzinie ciepłownictwa, prezentacjami najnowszych technologii, rozwiązań oraz networkingiem.
Czytaj więcej
#moduły telemetryczne

Nowe moduły telemetryczne GSM/IoT

Wychodząc naprzeciw obecnym i przyszłym potrzebom Klientów, z przyjemnością informujemy, że na przełomie sierpnia i września 2021 roku, nasza oferta została poszerzona o nowe moduły telemetryczne.
Czytaj więcej
#case study

Rozwiązania VECTOR SMART DATA wspierają monitoring sieci ciepłowniczych

Odpowiadając na rynkowe potrzeby, VECTOR SMART DATA wykorzystuje swoją wiedzę i kompetencje dostarczając usługi z zakresu wsparcia monitoringu sieci ciepłowniczych przy użyciu rozwiązań telemetrycznych.
Czytaj więcej

6 wskazówek, które pomogą zadbać o bezpieczeństwo sieci

Każdy nowoczesny biznes w dużej mierze opiera swoje działanie na zasobach IT. Firmy i organizację muszą więc zadbać o bezpieczeństwo swoich sieci oraz urządzeń czy aplikacji, której w niej pracują. To podstawa dla efektywnego i bezpiecznego rozwoju.
Czytaj więcej
#BE ABLE TO HELP

Grupa VECTOR finansuje zakup respiratora dla Szpitali Pomorskich i wspiera walkę z COVID-19

Mając na uwadze obecną sytuację i potrzeby służby zdrowia związane z pandemią, postanowiliśmy wesprzeć Szpitale Pomorskie i przeznaczyć środki finansowe, które pokryją koszt zakupu nowego respiratora.
Czytaj więcej