#baza wiedzy

Zapraszamy do Bazy Wiedzy VECTOR SMART DATA

Baza Wiedzy VECTOR SMART DATA to platforma, na której znajdują się wszelkie informacje, porady oraz pomoc techniczną w zakresie korzystania z naszego autorskiego Systemu Telemetrycznego
Czytaj więcej
#news

Wesołych Świąt i pełnego sukcesów 2021 roku!

Kończący się rok był dla wszystkich niełatwym doświadczeniem. Zmieniło się nasze życie codzienne, zarówno w wymiarze zawodowym, jak i prywatnym. W tej nowej rzeczywistości wszyscy mogliśmy zauważyć, jak ważne są nawet najmniejsze gesty sympatii, pomoc innym i codzienny uśmiech.
Czytaj więcej
#case study

Rozwiązania VECTOR SMART DATA wspierają monitoring sieci ciepłowniczych

Odpowiadając na rynkowe potrzeby, VECTOR SMART DATA wykorzystuje swoją wiedzę i kompetencje dostarczając usługi z zakresu wsparcia monitoringu sieci ciepłowniczych przy użyciu rozwiązań telemetrycznych.
Czytaj więcej
#BE ABLE TO HELP

Grupa VECTOR finansuje zakup respiratora dla Szpitali Pomorskich i wspiera walkę z COVID-19

Mając na uwadze obecną sytuację i potrzeby służby zdrowia związane z pandemią, postanowiliśmy wesprzeć Szpitale Pomorskie i przeznaczyć środki finansowe, które pokryją koszt zakupu nowego respiratora.
Czytaj więcej
#technologie

Dane pomiarowe - zdalny odczyt podstawą biznesu ciepłowników

Sprawne pozyskiwanie danych pomiarowych to kluczowy element funkcjonowania biznesu w ciepłownictwie...
Czytaj więcej
#case study

Veolia Energia Warszawa wykorzystuje rozwiązania dostarczone przez firmę VECTOR SMART DATA w zakresie telemetrii

Veolia Energia Warszawa w swojej ofercie dla Klientów posiada usługę polegającą na optymalizacji zużycia ciepła przez budynki zwaną BES (Building Energy Services). Dla świadczenia powyższej usługi Veolia Energia Warszawa wykorzystuje m.in. rozwiązania dostarczone przez firmę VECTOR SMART DATA w zakresie telemetrii i sterowania węzłami cieplnymi.
Czytaj więcej