#moduły telemetryczne

Nowe moduły telemetryczne GSM/IoT

Wychodząc naprzeciw obecnym i przyszłym potrzebom Klientów, z przyjemnością informujemy, że na przełomie sierpnia i września 2021 roku, nasza oferta została poszerzona o nowe moduły telemetryczne.
Czytaj więcej
#baza wiedzy

Zapraszamy do Bazy Wiedzy VECTOR SMART DATA

Baza Wiedzy VECTOR SMART DATA to platforma, na której znajdują się wszelkie informacje, porady oraz pomoc techniczną w zakresie korzystania z naszego autorskiego Systemu Telemetrycznego
Czytaj więcej
#news

Wesołych Świąt i pełnego sukcesów 2021 roku!

Kończący się rok był dla wszystkich niełatwym doświadczeniem. Zmieniło się nasze życie codzienne, zarówno w wymiarze zawodowym, jak i prywatnym. W tej nowej rzeczywistości wszyscy mogliśmy zauważyć, jak ważne są nawet najmniejsze gesty sympatii, pomoc innym i codzienny uśmiech.
Czytaj więcej
#case study

Rozwiązania VECTOR SMART DATA wspierają monitoring sieci ciepłowniczych

Odpowiadając na rynkowe potrzeby, VECTOR SMART DATA wykorzystuje swoją wiedzę i kompetencje dostarczając usługi z zakresu wsparcia monitoringu sieci ciepłowniczych przy użyciu rozwiązań telemetrycznych.
Czytaj więcej

6 wskazówek, które pomogą zadbać o bezpieczeństwo sieci

Każdy nowoczesny biznes w dużej mierze opiera swoje działanie na zasobach IT. Firmy i organizację muszą więc zadbać o bezpieczeństwo swoich sieci oraz urządzeń czy aplikacji, której w niej pracują. To podstawa dla efektywnego i bezpiecznego rozwoju.
Czytaj więcej
#BE ABLE TO HELP

Grupa VECTOR finansuje zakup respiratora dla Szpitali Pomorskich i wspiera walkę z COVID-19

Mając na uwadze obecną sytuację i potrzeby służby zdrowia związane z pandemią, postanowiliśmy wesprzeć Szpitale Pomorskie i przeznaczyć środki finansowe, które pokryją koszt zakupu nowego respiratora.
Czytaj więcej