×
  • PL
  • ENG

Strefa wiedzy

VECTOR SMART DATA i KartGIS ogłaszają strategiczne partnerstwo

Data publikacji: 22 kwietnia 2024

VECTOR SMART DATA, lider w dziedzinie rozwiązań telemetrycznych, nawiązał współpracę  z KartGIS - pionierem rozwiązań Systemu Informacji Geograficznej (GIS) wykorzystywanych do Planowania Zasobów Przedsiębiorstwa (ERP). To partnerstwo otwiera nowy rozdział w rozwoju zintegrowanych rozwiązań dla sektora ciepłowniczego, wodociągowego i nie tylko. Jest to połączenie doświadczenia i innowacyjności, umożliwiające obu firmom rozszerzenie oferty i zaoferowanie klientom kompleksowego i zintegrowanego rozwiązania.

W czasach, gdy optymalizacja i efektywność zarządzania zasobami stają się kluczowe, partnerstwo to stanowi odpowiedź na rosnące potrzeby rynku. Wspólnie, wykorzystując zaawansowane technologie, VECTOR SMART DATA wraz z firmą KartGIS, są teraz w stanie oferować rozwiązania, które  usprawniają działania klientów oraz otwierają drogę do nowych możliwości biznesowych. 

Synergia dla zwiększonych korzyści dla klientów


Partnerstwo zawarte między VECTOR SMART DATA a KartGIS jest przełomem dla klientów w sektorach ciepłowniczym i wodociągowym. Połączenie rozwiązań telemetrycznych VECTOR SMART DATA z możliwościami systemu GIS, pozwala klientom cieszyć się bezproblemową integracją danych w czasie rzeczywistym i informacji przestrzennych. Integracja ta umożliwia efektywniejsze zarządzanie sieciami, od monitorowania, po konserwację i planowanie, zapewniając optymalne działanie sieci ciepłowniczych i wodociągowych.

Klienci zyskują dzięki tej współpracy kompleksowe rozwiązanie, które nie tylko oferuje szczegółowy wgląd w ich sieci, lecz także umożliwia szybkie reagowanie na sytuacje awaryjne, dzięki generowanym alarmom w czasie rzeczywistym. Partnerstwo obydwu firm oznacza dla klientów zwiększenie efektywności operacyjnej, redukcję kosztów i poprawę jakości świadczonych usług. 

O VECTOR SMART DATA

VECTOR SMART DATA jest częścią grupy kapitałowej VECTOR, specjalizującą się w projektowaniu, budowie, integracji i utrzymaniu kompleksowych systemów do zbierania i analizy danych. Firma ma bogate doświadczenie we współpracy z głównymi polskimi dostawcami ciepła i wody, oferując rozwiązania do monitoringu procesów i zarządzania obiektami rozproszonymi.

Specjalizuje się w technologiach transmisyjnych, projektowaniu i produkcji urządzeń telemetrycznych oraz oprogramowaniu wspierającym zarządzanie danymi. VECTOR SMART DATA ceni sobie długoterminowe relacje z klientami, z którymi współpracuje. Dostarcza rozwiązania dla ponad 70% systemów ciepłowniczych w Polsce wykorzystujących telemetrię stacjonarną.

O KartGIS

KartGIS Sp. z o.o. jest wiodącym polskim producentem oprogramowania o ponad piętnastoletnim  doświadczeniu, wyspecjalizowanym w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań dla sektora utility. W tym czasie KartGIS wdrożył swoje produkty w ponad 100 przedsiębiorstwach.

Firma znana jest z implementacji kompleksowych systemów oraz narzędzi do zarządzania majątkiem sieciowym. Tworzone produkty zdobyły uznanie w środowisku IT oraz kadry technicznej i administracyjnej. Charakteryzują się najnowszymi osiągnięciami technologicznymi, zapewniając bezpieczny dostęp do aktualnych danych zarówno w trybie stacjonarnym, jak i na urządzeniach mobilnych. 

Kontakt

VECTOR SMART DATA sp. z o o.
Krzemowa 6, 81-577 Gdynia, Poland
NIP 9581671343 REGON 363177013 KRS 0000589997 BDO 000008738
Rejestr: Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ VIII Wydział Gospodarczy KRS
Kapitał zakładowy 2.480.000,00 PLN
Dziękujemy za zgłoszenie! Skontaktujemy się z Tobą wkrótce.
Dziękujemy za rejestrację i witamy! Subskrybujesz nasz biuletyn.
W międzyczasie odwiedź naszą stronę STREFA WIEDZY ze świeżymi spostrzeżeniami technologicznymi.
Niedługo odpowiemy. W międzyczasie odwiedź naszą stronę STREFA WIEDZY ze świeżymi spostrzeżeniami technologicznymi.
Nie zapomnij śledzić nas w mediach społecznościowych, aby być na bieżąco ze wszystkimi nowościami VECTOR SMART DATA!
Nie zapomnij śledzić nas w mediach społecznościowych, aby być na bieżąco ze wszystkimi nowościami VECTOR SMART DATA!

OK
ZOBACZ NA
Google maps